PRIDI PROBAT – prost vstop na stalno in gostujočo razstavo

Sobota, 18/05/2024

Nekoč nam je soseda iz Šiške lepo razložila, da z ničemer ne pojasnimo dobro, da so vsi razstavljeni računalniki v Računalniškem muzeju interaktivni. Ker vemo, da so prižgani ekrani in delujoče izkušnje nekaj čarobnega že odkar smo se prvič srečali z njimi, smo sosedinim besedam pozorno prisluhnili. Modro je nadaljevala s predlogom, da povabimo obiskovalce, da naj “pridejo probat“. Tako je nastalo prav posebno vabilo na Mednarodni dan muzejev – Pridi probat, da se nekaj naučiš.

Vstop na našo stalno zgodovinsko razstavo “Kaj pa programje?”, gostujočo razstavo o dezinformacijah in globokih ponaredkih “Steklena soba – napačno informiranje” ter pregled zbirke Apple računalnikov “Macintosh 40 let, hvala za miško!” bo 18. maja 2024 prost za vse, ki pridete probat.

• Zvrst: Posebni dogodki
  • Ura: 18/05/2024 - 10:00 - 18:00